Hotel umožňuje
celoroční sportovní vyžití

Proto neváhejte a navštivte nás nezávisle na aktuálním ročním období. 

V okolí naleznete vždy nepřebernou nabídku sportovních aktivit.

Previous slide
Next slide

Zima v Kaprunu

Tradiční středisko Kaprun, jehož součástí je ledovcový areál Kitzsteinhorn, je vyhledávaným střediskem celé řady sportovních aktivit.

200m od hotelu se nachází lyžařský areál Maiskogel, ze kterého se lze lanovkou dostat až na ledovec Kitzsteinhorn. Maiskogel je vhodný pro rodiny s dětmi i pokročilé lyžaře.

Tento areál je mezi našimi klienty velmi oblíbený.

Další možností lyžování je v nedalekém Zell am See nebo v lyžařském středisku Saalbach

Zastávka skibusu je 150m od hotelu

Pro běžkaře je v oblasti připraveno na 250km běžeckých stop, z nichž jedna začíná přímo před hotelem, kde se také nachází venkovní kluziště, které využívají hlavně děti

V blízkosti hotelu je několik půjčoven z vybavením na zimní sporty

Previous slide
Next slide

Léto v Kaprunu

Městečko Kaprun s širokou nabídkou sportovních aktivit je ideálním místem pro vaší letní dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci turistiky, kteří mohou zdolávat nespočet dobře značených turistických tras různé náročnosti, stejně tak i vášniví cyklisté, pro které jsou zde stovky cyklotras (výletních, nejnáročnějších, včetně cest pro MTB). Přímo před naším hotelem začíná stezka do sousedního města Zell am See přes městečko Bruck, která je vhodná jak pro pěší, pro cyklisty, tak i pro vyznavače in-line bruslí. Rozmanitost terénu rovněž jistě ocení příznivci Nordic walkingu.

V těsné blízkosti Kaprunu se nachází jezero Zell am See, které nejvíce potěší milovníky vodních sportů, kochat se můžete i projížďkou po jezeře na některé z výletních lodí.

V celé oblasti Salzburska, kde se Kaprun nachází, najdete mnoho přírodních zajímavostí a krás, které stojí za Vaši návštěvu a jdou ruku v ruce s bohatou historií tohoto regionu. Vypravit se můžete za impozantními soutěskami, divokými vodopády, křišťálovými jezery (např. Kaprunské přehrady, Krimmelské vodopády, soutěska Sigmund-Thun-Klamm a mnoho dalších), čeká vás romantická a panenská příroda a všude kolem pohoda a neopakovatelná krása hor.

Kaprun v letním období je připraven nabídnout i to nejlepší náruživým lyžařům, kteří mohou brázdit sluncem zalité svahy ledovce Kitzsteinhorn.

Další možnosti aktivit v našem okolí jsou:

– Letní koupaliště
– Golfové hřiště
– Mini golf
– Vnitřní a venkovní bazén (Tauern spa)
– Lyžování na ledovci
– Raftování